Головний тренер збірної Туреччини Фатіх Терім заявив, що його команда не тренуватиме одинадцятиметрові удари перед поєдинком із збірною Чехії 15 червня. Перед третім туром обидві команди мають абсолютно однакові результати: по одному виграшу та програшу, по два забиті та по три пропущені голи (турки програли португальцям 0:2 і виграли у швейцарців 2:1; чехи програли португальцям 1:3 і виграли у швейцарців 1:0). Якщо сьогоднішня зустріч закінчиться внічию, доля путівки до чвертьфіналу вирішуватиметься в серії післяматчевих пенальті, повідомляє AFP.

За словами Теріма, турки хочуть виграти в основний час, проте якщо після 90 хвилин буде зафіксована нічия, футболісти "зроблять те, що вони повинні зробити".