Американський промоутер назвав перемогу Повєткіна ганьбою боксу

19:20, 20 липня 2008
Спорт
2690 0

або Що відбувалося "за лаштунками"?

Відомий американський промоутер Лу Дібелла, який очолює компанію DiBella Entertainment, назвав перемогу російського боксера-важковика Олександра Повєткіна над Таурусом Сайксом ганьбою боксу. За словах Дібелли, бій, що відбувся 19 липня в підмосковному Чехові, виглядав договірним, хоч і не був таким повідомляє інтернет-видання boxingscene.com.

Дібелла вважає, що американець Сайкс, який опинився в нокауті на початку четвертого раунду, не хотів битися, а приїхав до Росії, щоб одержати свої гроші. За неофіційними даними, гонорар Сайкса склав 35-45 тисяч доларів. "Після такої ганьби Повєткіну треба заборонити проводити чемпіонський бій", - зазначив промоутер.

Дібелла розповів, що він пропонував промоутерській компанії Sauerland Event, яка представляє інтереси Повєткіна, взяти в суперники для росіянина пуерторіканця Ісраеля Гарсію - клієнта DiBella Entertainment. За словами американського промоутера, він хотів, щоб гонорар Гарсії склав 75 тисяч доларів, але Sauerland Event відмовилася платити більше 50 тисяч.

Під час бою Повєткін - Сайкс американець вперше опинився на підлозі в другому раунді, а потім ще двічі падав в третьому. Причому рефері поєдинку не зафіксував нокдауну в жодному з цих випадків. Після закінчення третього раунду Сайкс сказав своїм секундантам, що він не може продовжувати бій, але вийшов на четвертий раунд і через 48 секунд був нокаутований. У  своєму коментарі після бою Сайкс сказав, що пошкодив руку в першому раунді і після цього вже не бився, а "виживав".

Маючи перемогу над Сайксом, Олександр Повєткін, на думку його менеджерів, підтвердив свій статус офіційного претендента на титул чемпіона світу за версією IBF (Міжнародна федерація боксу), що належить Володимиру Кличкові.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter