"Інгулець" сенсаційно вийшов у фінал Кубка України / прес-служба ФК "Інгулець"

Клуб першої ліги "Інгулець" (смт. Петрове, Кіровоградська область) став першим клубом за історію проведення національних футбольних турнірів, який вийшов у фінал Кубка України, не будучи представником УПЛ.

Однак сам вихід у фінал не дає право "Інгульцю" брати участь в єврокубках, повідомляє УНІАН.

До 2015 року в регламенті УЄФА діяла норма, що команда-фіналіст Кубка країни потрапляє в Лігу Європи у тому випадку, якщо переможець Кубка забронював собі право участі в турнірі рангом вище - Лізі чемпіонів.

Проте надалі норма була змінена. Починаючи з сезону 2015/2016 команди, що програли у фіналі національного Кубка, не зможуть стати учасниками Ліги Європи, навіть якщо клуб, який виграв Кубок, завоює путівку у Лігу чемпіонів завдяки успіху в чемпіонаті країни. Місце володаря Кубка займе в цьому випадку команда, яка завоювала наступне за "єврозоною" місце в турнірній таблиці чемпіонату.

Таким чином, для виходу в єврокубки "Інгульцю" необхідно не просто вийти у фінал Кубка, але і перемогти в ньому.

Нагадаємо, футбольний клуб "Інгулець", що представляє 7-тисячне селище Петрове, сенсаційно вийшов у фінал Кубка України, обігравши в півфіналі "Зорю" з рахунком 2:1.