Ман Сіті - Тоттенхем / REUTERS

У Порту і Манчестері відбулися два поєдинки 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. За їх підсумками визначилися ще два півфіналісти - ними стали "Ліверпуль" і "Тоттенхем".

"Ман Сіті" приймав "Тоттенхем" - матч, в якому було забито сім голів, був відзначений неймовірною інтригою. До 21-й хвилині матчу по два голи забили півзахисник "Сіті" Рахім Стерлінг і форвард "Тоттенхема" Сон Хюн Мін, ще один забитий м'яч на рахунку Бернарду Сілви.

Слід зазначити, що п'ять голів на 21-й хвилині - найкращий результат в історії турніру. Попередній рекорд був зафіксований в 2016 році в матчі "Боруссія" - "Легія" (3:2 на 24-й хвилині матчу).

На початку другого тайму Серхіо Агуеро вколотив м'яч у ближній кут воріт гостей - 4:2. Але і це було ще не все. Героєм для "Шпор" став Фернандо Льоренте, який забив третій рятівний гол для лондонської команди. На 90+3-й хвилині Стерлінг забив п'ятий гол "Ман Сіті", але його не зарахували після застосування відеоповтору VAR (поза грою).

Враховуючи, що в першій грі "Тоттенхем" виграв - 1:0, у півфінал вийшов саме він.

У той же час "Ліверпуль" не мав проблем у матчі з "Порту" на виїзді, розгромивши португальський клуб - 4:1.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді

Манчестер Сіті - Тоттенхем - 4:3

Голи: 1:0 – 4 Стерлінг, 1:1 – 7 Сон Хюн Мін, 1:2 – 10 Сон Хюн Мін, 2:2 -11 Бернарду Сілва, 3:2 – 21 Стерлінг, 4:2 – 59 Агуеро, 4:3 – 73 Льоренте, 5:3 - 90+2 Стерлінг

(перший матч - 0:1)

Порту - Ліверпуль - 1:3

Голи: 0:1 – 26 Мане, 0:2 – 65 Салах, 1:2 – 68 Едер Мілітао, 1:3 – 77 Фірміно, 1:4 - 84 ван Дейк.

(перший матч - 0:2)