Криштиану Роналду / REUTERS

У першому півфіналі Ліги націй УЄФА збірна Португалії з рахунком 3:1 обіграла збірну Швейцарії. Зустріч пройшла на стадіоні "Драгау" в Порту.

Португальці вийшли вперед на 25-й хвилині матчу - Кріштіану Роналду відзначився ударом зі штрафного.

Швейцарія відігралася у другому таймі. Головний арбітр матчу Фелікс Брих спершу хотів покарати одинадцятиметровим швейцарців, але після відеоповтору з'ясувалося, що в попередній атаці фол був у штрафній збірної Португалії. У підсумку рефері призначив пенальті у ворота португальців, який реалізував Рікардо Родрігес.

Але в кінцівці зустрічі Роналду не тільки приніс Португалії перемогу, але ще й оформив хет-трик. На 88-й хвилині форвард забив після пасу Бернарду Сілви, а на 90-й завершив контратаку своєї команди, обігравши захисника і пробивши у дальній кут воріт.

У фінальному матчі, який відбудеться 9 червня португальці зіграють з переможцем півфінальної пари Нідерланди - Англія.

Португалія - Швейцарія - 3:1

Голи: Роналду, 25, 88, 90 - Родрігес, 57 (пен.)

Португалія: Патрісіу, Семеду, Діаш, Пепе (Фонте, 63), Геррейру, Б. Фернандеш (Моутіньо, 90+1), Карвальо, Невеш, Б. Сілва, Роналду, Феліш (Гедеш, 71).

Швейцарія: Зоммер, Мбабу, Аканжі, Шер, Родрігес, Джака, Закарія (Е. Фернандес, 71), Шакірі, Фрелер (Дрміч, 89), Зубер (Штеффен, 83), Сеферович.

Нагадаємо, збірна Португалії є суперником збірної України у кваліфікації Євро-2020.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що з Кріштіану Роналду зняли звинувачення в згвалтуванні.