Вербич відзначився голом / фото: ФК Динамо

Київське "Динамо" провело другий матч в рамках підготовки до нового сезону. Суперником команди Олександра Хацкевича був представник чемпіонату Румунії "Ботошані".

Поєдинок відбувся в Австрії, де кияни проводять тренувальний збір. Зустріч завершилася внічию з рахунком 1:1.

Українці пропустили на 43-й хвилині, коли Андрієвський помилився в захисті, Голофка перехопив м'яч і віддав гольовий пас на Ашковскі, який розстріляв ворота. Динамівці зрівняли рахунок на 63-й хвилині, коли Цітаішвілі навісив на Русина, який зробив скидку на Вербича — словенець розібрався з голкіпером.

"Динамо" - "Ботошані" - 1:1

Голы: Ашковскі, 43) - Вербич, 63

"Динамо": Бущан (Бойко, 46), Миколенко (Шабанов, 46), Кадар (Алібеков, 46), Сидорчук (Шепелев, 46), Кендзьора (Гармаш, 46), Кадірі (Бурда, 46), Андрієвський (Сидорчук, 67), Шапаренко (Миколенко, 67), де Пена (Вербич, 46), Караваєв (Цітаішвілі, 46), Соль (Русин, 46).

Вже завтра, 5 липня, підопічні Хацкевича зіграють ще один контрольний поєдинок — на цей раз проти австрійського "Ваккера". Початок — о 19:00.

Раніше УНІАН повідомляв, що футболіст "Динамо" увійшов до топ-100 молодих талантів світу.