Зоря програла в Запоріжжі / фото: ФК Зоря

"Олександрія" обіграла "Зорю" в рамках четвертого туру української Прем'єр-ліги. Матч пройшов на "Славутич-Арені" у Запоріжжі і завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.

"Олександрії" вдалося вийти вперед на 57-й хвилині матчу - Кирило Ковалець успішно зіграв на добиванні. На 75-й хвилині Ковалець оформив дубль, завершивши сольний прохід у контратаці ударом з гострого кута.

У кінцівці зустрічі "Зоря" зуміла відіграти один м'яч - Богдан Ледньов забив зі штрафного.

"Зоря" зазнала першої поразки в поточному сезоні під керівництвом Віктора Скрипника.

У луганчан в активі 7 очок, у турнірній таблиці УПЛ вони поки залишаються на другому місці. "Олександрія" набрала 6 очок і піднялася на шосте місце.

"Зоря" - "Олександрія" - 1:2

Голи: Ледньов, 88 - Ковалець, 57, 75

"Зоря": Шевченко, Тимчик, Чеберко, Абу Ханна, Михайличенко, Кочергін, Іванисеня, Кабаєв (Будківський, 65), Юрченко, Хомченовський (Ледньов, 71), Громов (Русин, 65).

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Дубра, Шендрик, Лучкевич (Задерака, 70), Ковалець (Довгий, 85), Гречишкін, Банада, Мірошниченко, Третьяков, Безбородько (Сітало, 46)

УНІАН раніше також повідомляв про те, що в четвертому турі УПЛ "Десна" та "Колос" зіграли внічию.