Ральф Сентьєнс в підсумку не пішов з поля без гола / фото: omroepgelderland.nl

Форвард клубу "Де Графсхап" Ральф Сентьєнс допустив неймовірний промах у матчі Ерсте Дівізії проти "Ейндховена".

Сентьєнс міг виводити свою команду вперед вже на 7-й хвилині зустрічі. Після передачі з правого флангу форварду залишалося підставити ногу і з пари метрів переправити м'яч у порожні ворота, однак Сентьєнс примудрився промахнутися. Після його удару м'яч покотився вздовж воріт.

Відзначимо, що "Де Графсхап" в підсумку виграв з рахунком 4:0, а Сентьєнс все ж зумів реабілітуватися, забивши на 62-й хвилині.

Відео було опубліковано в Twitter FOX Sports.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що британський футболіст оформив неймовірний хет-трик, забивши два голи з трьох з кутових.