В активі Олександра Зубкова в цьому сезоні 10 асистів / фото: fradi.hu

Український півзахисник "Ференцвароша" Олександр Зубков відзначився результативною грою в матчі 25-го туру чемпіонату Угорщини проти "Капошвара".

Зубков відзначився двома гольовими передачами. На 37-й хвилині українець асистував Франку Болі, який відкрив рахунок в матчі, а на 57-й хвилині віддав пас на Ісаеля Барбозу.

Зубков провів на полі 51 хвилину, а "Ференцварош", який очолює Сергій Ребров, розгромив суперника з рахунком 5:0.

На рахунку українця в нинішньому сезоні тепер 9 голів і 10 асистів в 34 матчах за "Ференцварош".

Відео було опубліковано на сторінці M4Sport в Facebook.

Як повідомляв УНІАН, раніше стало відомо, що італійська "Сампдорія" домовилася з "Шахтарем", якому належать права на Зубкова, про трансфер українця.