этот материал доступен на русском

Тенісистка Цуренко: зараз моїм тренером є італійський фахівець

16:28, 20 листопада 2018
Інше
51 0
Леся Цуренко змінила тренера в нинішньому році / REUTERS

- Зараз моїм тренером є італійський фахівець. Його звуть Адріано Албанезі. З ним працюємо вже півроку. Але періодами, не так, як з колишнім наставником. Ми в основному зустрічаємося за кілька днів до турніру, до нього готуємося і граємо його вже разом, розповіла в інтерв'ю Цуренко 112.ua.

Крім того, зараз на турнірах намагаюся бути з фізіотерапевтом, тому що потрібно максимально займатися своїм здоров'ям, щоб продовжити кар'єру, і в цілому відчувати себе добре. Працюю з українським фахівцем. Його звуть Сашко. Плюс мені допомагає тренер з фітнесу Денис. Теж з України. Однак вони обидва зі мною вже давно, - додала українка

На питання про те, чи працював Албанези з кимось із відомих тенісистів, Цуренко зазначила:

- Відомих немає, але у нього своя академія, велика родина, троє дітей маленьких. Я так розумію, що спочатку він вибирав якусь роботу, щоб весь час бути в Римі зі своєю сім'єю. Зараз дітки трохи підросли, і вони з дружиною прийняли рішення, що він може зі мною їздити на турніри. Але все-таки нам доводиться вибирати якісь тижня, щоб він повертався до сім'ї і також підтримував свою академію.

А на питання про те, як вийшла на цього фахівця, зауважила:

- Пошуком займався мій агент. Я якраз була на турнірі в Римі і в принципі все це швидко вирішилося. Спочатку він мені повинен був просто допомогти один тиждень. У нас все склалося, ми один одного зрозуміли. Мені сподобалося, що він максимально підтримує завжди. Він дуже позитивна людина. Ми легко спілкуємося, нам цікаво разом.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter