Віта Семеренко / ua.tribuna.com

Словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна виграла золото у спринтерській гонці на етапі Кубка світу з біатлону в Рупольдінгу. Відстрілявшись без єдиного промаху, представниця Словаччини випередила італійку Лізу Вітоцці на 11,5 секунд. Замкнула трійку Ханна Еберг зі Швеції з відставанням від лідера майже в 30 секунд.

Як повідомляє офіційний сайт Кубка світу, українські біатлоністки провалили гонку. Жодна з п'яти спортсменок, що стартували сьогодні, не змогла уникнути промахів.

Кращий результат серед українок показала Віта Семеренко. З одним промахом на першій стрільбі біатлоністка фінішувала на 29-му рядку. А от інші українки не потрапили навіть у топ-50.

19 січня в Рупольдінгу відбудеться жіноча естафета, а 20-го числа на біатлоністок очікує мас-старт.