Анастасія Сапсай (праворуч) посіла перше місце у надважкій категорії серед жінок / sambo.net.ua

Українські спортсмени завоювали 10 медалей у перший день міжнародного турніру категорії «А» зі спортивного й бойового самбо на призи президента Білорусі у Мінську.

Про це повідомляє прес-служба Федерації самбо України.

У доробку нашої команди у стартовий день змагань - 4 золоті, 1 срібна і 5 бронзових нагород. Чемпіонами стали Анатолій Волошинов (до 100 кг, бойовий розділ), Анастасія Сапсай (надважка категорія), Ярослав Давидчук (до 90 кг) і Наталія Смаль (до 72 кг).

Срібло у Катерини Москальової (72 кг).

Бронзові нагороди завоювали Данило Білоусов (до 100 кг), Богдан Бабенко і Владислав Кохненко (обидва - до 57 кг у бойовому самбо), Бачукі Багішвілі (до 68 кг, бойове самбо) і Максим Колмаков (до 82 кг, бойове самбо).

У змаганнях беруть участь представники двох десятків країн. Загальна кількість учасників – три сотні.

У суботу змагання у Мінську будуть продовжені, на старт вийдуть ще чимало представників України.