Вашингтон - Кароліна / REUTERS

Напередодні відбулася одна зустріч у рамках першого раунду плей-офф Національної хокейної ліги.

В сьомому матчі серії «Вашингтон Кепіталз» вдома поступився «Кароліні Харрікейнз» - 3:4. Вже на сьомій хвилині чинні володарі Кубка Стенлі забили двічі - відзначилися Андре Бураковскі і Том Вілсон. В середині другого періоду Себастьян Ахо одну шайбу у меншості відіграв. До перерви команди провели по результативній атаці. У «Вашингтона» гол на рахунку Євгена Кузнєцова, у «Кароліни» - у Теуво Терявяйнена. На початку третього періоду Джордан Стаал відновив рівновагу. Перемогу гостям у другому овертаймі приніс Брок Макгінн.

Відзначимо, що вперше в історії НХЛ всі переможці дивізіонів вилетіли у 1-му раунді плей-офф – «Тампа-Бей» (Атлантичний), «Калгарі» (Тихоокеанський), «Нешвілл» (Центральний) і «Вашингтон» (Столичний).

«Вашингтон» – «Кароліна» 3:4 2ОТ (2:0, 1:2, 0:1, 0:0, 0:1), рахунок серії: 3:4

Шайби: 1:0 Бураковскі 2:13, 2:0 Вілсон (Овечкін, Орлов) 6:23, 2:1 Ахо (Піску, Славін, мен.) 29:51, 3:1 Кузнєцов (Хагелін) 33:22, 3:2 Терявяйнен (Піску, Макгінн) 36:37, 3:3 Стаал (Славін) 42:56, 3:4 Макгінн (Вільямс, Славін) 91:05

Воротарі: Холтбі - Мразек