Українські легкоатлети виграли дві естафети / фото: facebook.com/olympicua

Збірна України виграла дві золоті медалі в легкій атлетиці на Європейських іграх в Мінську.

Українська команда у складі Євгена Гуцола, Ольги Ляхової, Олексія Позднякова та Яни Качур стала першою в комбінованій естафеті, яка складається з чотирьох етапів - 200 м, 400 м, 600 м, 800 м.

Українські легкоатлети показали час 4.25,02 хвилини. До трійки призерів увійшли Іспанія і Данія.

Ще одна команда у складі Данила Даниленка, Тетяни Мельник, Олексія Позднякова та Анни Рижикової стала найкращою у змішаній естафеті 4х400.

Українці показали результат 3.17,31 хвилини, випередивши Португалію та Туреччину.

Таким чином, Україна здобула вже 5 золотих медалей, 6 срібних і 6 бронзових, займаючи третє місце в медальному заліку змагань.

Раніше УНІАН повідомляв, де пройдуть Європейські ігри-2023.