За рахунок надходжень митних платежів на ремонт доріг Тернопільщини скерують додатково 43 млн грн

11:34, 13 травня 2017
Тернопіль
237 0

Зазначається, що у I кварталі забезпечено 35 млн грн. Ці кошти вже перераховані до спеціального фонду Тернопільського обласного бюджету.

У I кварталі забезпечено 35 млн грн. Ці кошти вже перераховані до спеціального фонду Тернопільського обласного бюджету / Фото УНИАН

На Тернопільщині завдяки перевиконанню надходжень митних платежів на ремонт доріг області за 4 місяці скерують додатково 43 млн грн.

Як повідомили УНІАН в.о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович, у рамках експерименту щодо перерахування на реконструкцію доріг 50% від перевиконання надходжень митних платежів за результатами січня-березня 2017 року акумульовано 35 млн грн.

«У I кварталі забезпечено 35 млн грн. Ці кошти вже перераховані до спеціального фонду Тернопільського обласного бюджету», – зазначила Антонович.

За її даними, за підсумками січня-квітня 2017 року до спецфонду буде зараховано орієнтовно 43 млн грн.

Читайте такожНа Тернопільщині на ремонт доріг додатково скерують щонайменше 32 мільйони

Антонович додала, що цьогорічні плани митних надходжень в розрізі областей були розраховані фіскальною службою виходячи з реальної роботи регіональних митниць на основі методики, затвердженої Кабінетом Міністрів України

Згідно з новим порядком кошти розподілятимуться між областями пропорційно до обсягу перевиконання плану.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter