У Єгипті від нападу акули серйозно постраждав 12-річний українець / фото ua.depositphotos.com

У Єгипті під час снорклінгу на відпочинку від нападу акули серйозно постраждала українська родина.

Про це повідомило Державне агентство розвитку туризму України.

"12-річний хлопчик досі в реанімації, він переніс одну операцію, завтра друга, поранену руку врятувати не вдалося", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, зараз лікування взяв на себе уряд Єгипту, надається вся необхідна медична допомога. Посольство України на зв'язку з рідними постраждалих.

Читайте такожУ туристичних регіонах Єгипту може побільшати української мови

У Держагентстві зазначили, що це не перший випадок, коли попри застереження туроператорів та заборони, туристи за межами готелю купують у місцевих екстремальні тури.

"Вони навіть не знають, що для цього потрібний окремий страховий поліс", - наголосили в держагентстві.

Як повідомили в прес-службі туроператора Join UP!, інцидент трапився під час відпочинку в Шарм-ель-Шейху.

"Це відбулося під час занурення на території заповіднику "Рас Мохаммед", де зупинка екскурсійних яхт заборонена. Матір та її 12-річного сина покусала акула. Травми також отримав інструктор, який проводив екскурсію", - розповіли в Join UP.

Туроператор також повідомив, що туристи придбали у третіх осіб (не у туроператора чи його партнерів) послугу занурення з аквалангом з екскурсійних яхт.

"Згідно з інформацією з відкритих джерел, починаючи з 1 листопада 2019 року такі послуги заборонені на курортах Синаю з метою збереження підводної екосистеми. Спочатку туристи звернулися до гіда в готелі щодо придбання такої екскурсії. Їм відмовили та попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза межами готелю, в якому відпочивали", - повідомили в Join UP.

За даними туроператора, постраждалі наразі перебувають у лікарні, їм надається медична допомога.

"Матір отримала глибокі рани від укусів. Дитина втратила частину руки нижче ліктя", - йдеться в повідомленні.

Читайте такожЄгипет скасовує сплату візового збору для туристів

У Держагентстві розвитку туризму закликали всіх туристів бути максимально обережними в країні перебування, заздалегідь ознайомитися з правилами безпеки, брати екстремальні тури у своїх ліцензованих туроператорів або їхніх офіційних локальних партнерів.

"За інформацією від страхової компанії, заняття підводним плаванням належить до виключень зі страхових випадків, як зазначено у страховому полісі, а отже - нещасний випадок не підлягає страховому відшкодуванню", - додали в Join UP.

Снорклінг (від нім. Schnorchel - дихальна трубка) – це вид плавання під поверхнею води з маскою і дихальною трубкою і, зазвичай, з ластами.

Вас також можуть зацікавити новини