Між Вірменією та Азербайджаном спалахнув конфлікт / фото ua.depositphotos.com

У зв’язку із загостренням воєнного конфлікту між Вірменією та Азербайджаном, Посольство України в Республіці Вірменія рекомендує тимчасово утриматись від поїздок до Вірменії.

Також українців, які вже перебувають у Вірменії, закликають бути пильними та обережними:

"Не відвідувати ділянки, наближені до вірмено-азербайджанського кордону та "Нагірного Карабаху". Не відвідуйте "Нагірний Карабах"!" - йдеться у повідомленні.

Українське посольство продовжуватиме відстежувати ситуацію з питань безпеки і надаватиме додаткову інформацію.

Читайте такожМАУ скасувала рейси до Єревана через війну за Нагорний Карабах

Загострення у Нагірному Карабасі: що відомо

  • Вранці в неділю, 27 вересня, Вірменія та Азербайджан розпочали бойові дії в районі Нагірного Карабаху. Сторони звинуватили один одного у взаємних обстрілах, в результаті яких є загиблі.
  • У Вірменії та невизнаній республіці Нагірний Карабах оголошено воєнний стан і загальна мобілізація.
  • Азербайджан вводить воєнний стан з 28 вересня. У країні оголошена часткова мобілізація.
  • Конфлікт між Азербайджаном і Вірменією через Нагірний Карабах почався в 1988 році, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабаська автономна область заявила про вихід з Азербайджанської РСР.
  • У 1991-1994 роках в регіоні тривав кривавий конфлікт, який закінчився підписанням протоколу про припинення вогню. Нагірний Карабах проголосив себе незалежною "республікою", але Азербайджан не визнав цього, вважаючи, що територію окупувала Вірменія.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.