На Волині організували квітковий фестиваль/ Фото скріншот

На Волині фермер організував осінній квітковий фестиваль. 30 тисяч лілій та 2 тисячі хризантем. І вся ця краса на одному полі.

На ділянці у три гектари він висадив тисячі квітів, аби всі охочі могли насолодитися красою. Лілій тут - майже сотня сортів, є й екзотичні, йдеться в сюжеті ТСН.

Читайте такожЕкологічно і дуже красиво: у водоймах Вінницької області ентузіасти розсаджують різнокольорові лілії (відео)

Осінній фестиваль тут влаштовують уперше - досі на цьому полі, яке вже звично усі називають волинською Голландією, три роки поспіль висаджували лише весняні квіти - тюльпани. Вхід на квіткову плантацію платний. Та відвідувачі кажуть: їх це не лякає.

Біля квітів влаштовують фотосесії. Фестивалити планують ще три дні. Та якщо погода не завадить, квіткове свято планують і подовжити. 

У нас взагалі дуже велика колекція лілій. Усі новинки, які кожного року з'являються, ми намагаємось відразу ці цибулини закупити, - організаторка фестивалю Тетяна Пашковська.

Читайте інші новини на тему:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.