Данілов впевнений, що війна в Україні не затягнеться на роки / штаб ООС

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов упевнений, що розв'язана Росією війна проти України точно не триватиме роками.

Свою думку з цього приводу він висловив в інтерв'ю LB.ua.

"Я дуже обережно, ви знаєте, до цього ставлюся. Я кажу, що раз – це буде непроста війна; два – перемога буде за нами; три – не буде швидкої перемоги, але це точно не роки-роки", – заявив він.

За словами Данілова, Україна повинна зробити так, щоб у Росії не було ніякого бажання атакувати знову.

Раніше колишній командувач військами США в Європі, ветеран воєн в Афганістані та Іраку, генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес висловив упевненість, що ЗСУ зможуть до кінця 2022 року відкинути росіян за лінію розмежування, яка була до 23 лютого. А наступного року окупований Росією Крим повернеться під контроль України.

До цього раніше Ходжес заявляв, що армія РФ кілька тижнів тому досягла кульмінації у війні з Україною: логістика окупантів стає все більш ненадійною, солдати не особливо хочуть воювати.

За найбільш песимістичним сценарієм війна в Україні може закінчитися влітку наступного року. Однак варто розглядати і більш оптимістичні варіанти, зазначав військовий експерт Олег Жданов.

Вас також можуть зацікавити новини: