Вороги з однієї причини не можуть вберегтися від ударів HIMARS, поділився військовий експерт / фото flickr.com/39955793@N07

Російські окупанти в Україні не можуть вберегтися від ударів з боку захисників нашої держави з американських реактивних артилерійських систем HIMARS, оскільки встановили не такі "відбивачі ракет".

Встановлені супротивником засоби для захисту від обстрілів не працюють проти цього озброєння, розповів військовий експерт Олександр Мусієнко в ефірі телемарафону на каналі "1+1".

За його словами, ворожі супротивником відбивачі "не стосуються HIMARS".

Відео дня

"…Я простіше поясню: є у вас катер або корабель і ви на нього ставите відбиваючий елемент, щоб радари не могли його виявити та уразити протикорабельною ракетою або іншим типом. Але це не стосується ракет типу HIMARS чи інших боєприпасів, які мають інший принцип наведення", - зазначив співбесідник.

Нагадаємо, захисники України у ніч на 27 липня завдали точкових ударів по Антонівському автомобільному мосту, який знаходиться біля захопленого окупантами Херсона. У результаті ударів були зруйновані логістичні й транспортні шляхи ворога.

30 липня стало відомо, що українська армія завдала удар по Антонівському залізничному мосту, і після цього супротивники не мали змогу ним користуватися.

1 серпня з'явилася цікава інформація щодо автомобільного та залізничного мосту від американського Інституту дослідження війни. За його даними, загарбники встановили вздовж споруд радіолокаційні відбивачі.

Пізніше у Збройних силах України повідомили про нові успішні удари по Антонівському мосту.

Вас також можуть зацікавити новини: