Активна фаза цієї війни може затягнутись на 5-6 місяців / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Активна фаза цієї війни може затягнутись на 5-6 місяців, але вже на сьогодні завдяки отриманому озброєнню ми можемо вести контрбатарейну боротьбу з артилерією противника без великого ризику для збройних сил та з економією боєприпасів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це в ефірі телемарафону повідомив військовий експерт Олег Жданов.

За його словами, навколо донецького напрямку зараз відбуваються найбільш запеклі бої. На жаль, битва затягується.

"Активна фаза цієї війни може затягнутись на 5-6 місяців. І треба налаштовуватись на такий термін. Наше головне досягнення, що ми на сьогодні досягли паритету зі збройними силами РФ", – наголосив Жданов.

Він підкреслив, що для переходу до контрнаступу, армії потрібна більш сучасна зброя нерадянського зразку.

"Навіть отримані гармати надають нам перевагу в точності та дальності, ми можемо знищувати противника без великого ризику для наших збройних сил і витрачаємо менше боєприпасів. Це можливість вести контрбатарейну боротьбу з артилерією противника", - сказав він.

За словами Жданова, бої у харківському напрямку – це перемоги, які доводять здатність української армії наступати. Наприкінці цієї війни країна повинна отримати абсолютно іншу армію, яка відповідатиме західним зразкам. Якщо використаємо цей шанс і переозброїмось, то Україна почуватиме себе в більшій безпеці.

Вас також можуть зацікавити новини: