Українські захисники щодня відбивають десятки атак військ РФ / фото 148-та окрема артилерійська бригада

Росія, схоже, після двох років широкомасштабної війни почала серйозно ставитися до війни, пише Business Insider.

У виданні вказують, що "військова машина Путіна сьогодні виглядає зовсім інакше, ніж на початку конфлікту".

"Оборонно-промислова база РФ запрацювала на повну потужність, і Путін нещодавно призначив економіста своїм міністром оборони, щоб стимулювати масове виробництво озброєнь. Минулого літа Москва зупинила контрнаступ України сильною обороною, одночасно відновлюючи запаси і переходячи до економіки воєнного часу", - наголошується в публікації.

Відео дня

Вказується, що нібито Росія, "нарешті", віддана своїм амбіціям в Україні, і, як дехто побоюється, це відбувається навіть у той час, коли українські запаси зброї поповнюються.

Аналітик Інституту вивчення війни (ISW) Джордж Баррос заявив, що росіяни, як і раніше, небезпечні: "Вони поліпшуються з кожним днем".

У Business Insider вважають, що Росія сповна скористалася військовою підтримкою України з боку США, яка застопорилася, щоб домогтися успіхів на сході і підготуватися до майбутніх наступів. А недавні кадрові перестановки у військовому керівництві, за словами Барроса, вказують на намір Путіна поставити Росію на "економічну військову основу радянського типу", щоб збільшити продуктивність оборонно-промислової бази країни. І це робиться не тільки для задоволення нагальних потреб Москви в Україні, додав він. Це також означає "довгострокову регенерацію сил", у рамках якої існує сценарій, у якому Росія вийде за межі України і спробує спрямувати силу на східний фланг НАТО.

"Це важливий переломний момент у спробах Росії ставитися до "спеціальної військової операції" як до справжньої війни", - заявив аналітик. - Українці опиняться у скрутному становищі в найближчі місяці".

Зазначається, що Росія, схоже, готує ґрунт для багатопланового літнього наступу, який може розтягнути все ще виснажену українську армію.

"Українські та західні офіційні особи, а також військові експерти заявили, що багатомісячне призупинення надання додаткової військової допомоги Україні поставило країну у скрутне становище", - йдеться у статті.

Війна в Україні - кардинальні зміни на фронті

Нагадаємо, на тлі кризи з боєприпасами в ЗСУ через затримки з військовою допомогою від Заходу російські окупаційні війська у квітні атакували в кількох точках фронту.

Проте вже за місяць ситуація на фронті докорінно змінилася - Сили оборони почали отримувати снаряди та запрацював закон про мобілізацію, що прискорило формування нових бригад.

Вас також можуть зацікавити новини: