Арестович висловився про врегулювання на Донбасі / УНІАН

У питанні врегулювання ситуації на Донбасі в України є два шляхи: відкрите протистояння з Росією або дипломатичний варіант.

Про це заявив спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі каналу "Україна 24".

"У нас поки є два основних шляхи: відкрите протистояння з Росією, або утримування ситуації на політико-дипломатичному шляху врегулювання, навіть якщо його ККД 0,001%. Я не бачу третього варіанту", - заявив Арестович.

Він висловив думку, що "єдиними прийнятними в плані дії, винесення політичних суджень, оцінок, формування політики є нормандський формат і Мінські угоди".

Читайте такожГенерал допускає, що Росія може залучити Білорусь до нападу на Україну

"Чому немає кращого варіанту? Тому, що в ситуації, коли Росія не визнає себе учасником конфлікту і є постійним членом Ради безпеки ООН з правом вето, питання про миротворців, заморожений конфлікт вимагають класу ігри, політичні інтриги, які повинні формуватися кілька років, щоб потім можна було зрушити мінські угоди і впровадити щось нове. Не думаю, що Україна зараз може забезпечити такий клас гри", - пояснив спікер української делегації в ТКГ.

Вас також можуть зацікавити інші новини: