Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Президент Венесуели надав уряду надзвичайні повноваження

Президент Венесуели Ніколас Мадуро підписав указ про надання уряду надзвичайних повноважень на тлі загострення затяжної економічної кризи у країні та масових протестів населення.

REUTERS
REUTERS

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Підписаний венесуельським лідером документ дозволяє регулювати сферу безпеки та перерозподіляти продовольство й енергопостачання "з метою захисту найбільш уразливих верств населення". Указ діятиме 60 днів, а у випадку необхідності може бути подовжений ще на два місяці.

Згідно з урядовим декретом, для підтримки громадського порядку у країні можуть бути задіяні війська, а у розподілі та продажі продуктів харчування братиме участь і армія. Підтримку урядовим військам можуть надавати місцеві загони самооборони.

Тривалість робочого тижня бюджетників у Венесуелі скорочено до двох днів

Підприємства, фірми та неурядові організації, які мають зв'язки за кордоном, будуть посилено контролюватимуться, їхні рахунки можуть бути заморожені. Забезпечення населення продуктами та товарами першої необхідності здійснюватиметься під контролем держави. Не виключена конфіскація майна.

Раніше президент Венесуели подовжив на 60 днів дію надзвичайного економічного стану, запровадженого на початку року. За словами венесуельського лідера, цей захід вжитий "для захисту стабільності країни" та пов'язаний із "загрозами з-за кордону".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку