Субота,
27 травня 2017
Наші спільноти

"Ми зможемо здолати останні негативні тенденції": екс-прем’єр Португалії офіційно став генсеком ООН

Колишній голова уряду Португалії Антоніу Гутерреш сьогодні, 1 січня, офіційно вступив на посаду генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй.

Антоніу Гуттереш офіційно став генсеком ООН / Pars Today
Антоніу Гуттереш офіційно став генсеком ООН / Pars Today

Як зазначає Euronews, призначення 67-річного Антоніу Гутерреша було погоджено Генеральною асамблеєю ООН після одностайної рекомендації членів Ради Безпеки, відтак новий очільник світової дипломатії отримав своєрідний карт-бланш на втілення своїх політичних мрій.

“З огляду на абсолютну цінність засадничих прав людини, і ґрунтуючись на баченні майбутнього, фундаментом розбудови якого є ці права і цінності, я переконаний, що ми зможемо здолати останні негативні тенденції щодо погіршення стану справ з дотриманням прав людини, які ми спостерігаємо на міжнародному рівні.”

Радбез ООН рекомендував кандидатуру Гуттереша на посаду наступного генсека організації

Новий генеральний секретар ООН має величезний політичний досвід: протягом 7 років він очолював уряд Португалії, згодом був Верховним комісаром ООН з питань біженців.

Як повідомляв УНІАН, 12 грудня 2016 року колишній прем’єр-міністр Португалії Антоніу Гутерреш склав присягу генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку