Тихановська закликала продовжувати страйк / скріншот з відео

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська звернулася до протестувальників, які підтримали загальнонаціональний страйк в республіці, і заявила, що сила солідарності "злякала режим".

Ролик з відеозверненням у понеділок, 26 жовтня, вона розмістила у своєму в Telegram-каналі.

"Ця сила солідарності злякала режим. Він знову використовує репресії, тому що більше ні на що не здатний. На вас вже намагаються тиснути і звільняти. Вони думають, що так повернуть вас до роботи, і знову зможуть жити вашим коштом. Але сьогодні у нас все вийшло, тому що кожен з вас проявив героїзм заради друга, колеги і земляка. Цехи заводів не почали роботу, щоб могла запрацювати ланцюгова реакція солідарності. Її вже не підірвати, не затримати і не вбити. Сьогодні був важливий день. І я вірю, що це був тільки початок".

Протести в Білорусі: що відбувається в країні

  • 9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори. За офіційними даними ЦВК країни, за Олександра Лукашенка проголосували 80,1% виборців, за його головного опонента Світлану Тихановську - 10,1%
  • Після оголошення результатів виборів країну охопили акції протесту. Силовики затримують учасників мітингів і застосовують до них силу, відкривають політично вмотивовані справи проти опозиціонерів.
  • 23 вересня в Мінську відбулася таємна інавгурація Лукашенка.
  • Чергова акція протесту пройшла 25 жовтня - в цей день силовики проявили особливу жорстокість до протестуючих і затримали сотні людей.
  • У Білорусі в понеділок, 26 жовтня, почався загальнонаціональний страйк.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram