Вівторок,
25 жовтня 2016

Наші спільноти

У Польщі знайшли капсулу з нацистськими газетами, що ідеально збереглися (фото)

Біля міста Злоцєнець в Західно-Поморському воєводстві Польщі знайдено мідну трубку з різними предметами, що ідеально збереглися з 1934 року, коли місто було частиною Німеччини.

zlocieniec.pl
У Польщі знайшли капсулу з нацистськими газетами та буклетами / zlocieniec.pl

Як повідомляє мерія Злоцєнця, 13 вересня капсула була перевезена у національний музей у Щецині і там розкрита.

Всередині були знайдені місцеві газети від 21 і 22 квітня 1934 року, кілька конвертів з різним вмістом, бланк запрошення на відкриття місцевого "Орденсбурга" (так нацисти іменували елітарні заклади для навчання молодих членів НСДАП), книга, присвячена 600-річчю тодішнього Фалькенбурга (Злоцєнця), брошура, випущена з нагоди 600-річчя міста, монети, у тому числі срібні, фотографії та панорами міста, карта, яка представляє Злоцєнець на рубежі XIV і XV століть, рекламний буклет Фалькенбурга, ілюстроване видання німецьких профспілок, що містить відомості про цей регіон, а також латунна плитка, підписана виробником капсули.

Влада Австрії хоче конфіскувати дім, де народився Гітлер

Як повідомляє Independent, в трубці серед іншого були знайдені фотографії фюрера Третього Рейху Адольфа Гітлера та два примірники його книги Mein Kampf ("Моя боротьба").

Капсула була похована під час будівництва "Орденсбурга Крьоссінзее" в Злоцєнці (нині ж побудована нацистами база використовується Збройними силами Польщі). Дослідники розкопали її, незважаючи на товстий бетон, наявність ще німецьких мін та грунтові води.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також

Новини науки та it

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку