У Повітряних Силах триває планова підготовка пілотів

18:07, 11 квітня 2013
Військо
8 0

Під час планової підготовки пілотів 114-ї бригади тактичної авіації, що в Івано-Франківську, молоді пілоти, випускники Харківського університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба 2012-го року здійснили свої перші польоти на учбово-тренувальному літаку Л-39.

За словами офіцера відділення виховної роботи бригади майора Олександра Володарчука, перед вильотом лейтенанти Ярослав Римарович та Андрій Ткаченко пройшли складний і відповідальний підготовчий період. Незабаром, коли їм дозволить льотний досвід, вони пересядуть за штурвал МіГ-29.

Загалом протягом минулого тижня тут було проведено кілька льотних змін. Під час польотів військові авіатори не лише відпрацьовували тонкощі повітряних боїв, але й проводили патрулювання західних кордонів нашої держави.

Чергові польоти відбулись і в 39-й окремій авіаційній ескадрильї бригади тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних  Сил Збройних Сил України, що на Житомирщині. Польоти проводилися під керівництвом заступника командира повітряного об’єднання з авіації – начальника авіації полковника Андрія Ярецького. За 2 льотні зміни на літаках Су-27 та Л-39 пілоти виконали 45 вильотів, провівши в небі близько 40 годин.

За мету заходу ставилась підготовка льотного складу до виконання завдань бойового чергування з протиповітряної оборони, виконання чергових перевірок за видами льотної підготовки та підтримання рівня натренованості в складних та простих метеоумовах вдень та вночі. Під час планових польотів військовим авіаторам з Житомирщини також випала нагода практично підготуватися до дослідницького двостороннього командно-штабного навчання, яке відбудеться у поточному місяці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter