Перший заступник Міністра оборони у Львові зустрівся з місцевою владою і польськими дипломатами

17:13, 20 квітня 2013
Військо
0 0

Сьогодні, 20 квітня, під час перебування у Львівському гарнізоні перший заступник Міністра оборони України Олександр Олійник зустрівся з посадовцями обласної державної адміністрації і органів місцевого самоврядування, а також представниками польської дипломатичної місії.

Сторони обговорили питання співпраці вітчизняного оборонного відомства та місцевої влади, зокрема щодо можливої передачі на баланс міста споруд та земель військового містечка, де розташовується квартирно-експлуатаційний відділ міста Львова.
Перший заступник Міністра оборони України відзначив, що під час особистого спілкування з представниками місцевої влади та Консульства Республіки Польща було досягнуто порозуміння з усіх організаційних питань.

– Будинки військового містечка встановленим порядком передаватимуться на баланс місцевої влади, яка, в свою чергу, передасть їх в оренду польській громаді, – повідомив Олександр Олійник.

Як поінформував Генеральний консул Республіки Польща у Львові пан Ярослав Дрозд, в перспективі розглядається можливість створення на фондах зазначеного військового містечка “Центру польської культури та європейського діалогу”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter