У Києві закриватимуть кафе, персонал яких працює без марлевих пов'язок

17:02, 02 листопада 2009
Права споживачів
1 0

Заявляє столична влада

Столична влада вживатиме жорстких заходів до підприємств торгівлі та харчування, аж до позбавлення права на ведення діяльності, якщо співробітники цих закладів працюватимуть без марлевих пов’язок.

Як передає кореспондент УНІАН про це заявив Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ на засіданні оперативного штабу з протидії розповсюдженню грипу.

Працівники комунальних ринків міста та підприємств, у тому числі харчування, носять марлеві пов’язки, запевнила перший заступник голови КМДА Ірена КІЛЬЧИЦЬКА.

“Сьогодні вранці вже почали працювати з рейдами санітарні та ветеринарні служби по продовольчих закладах, супермаркетах та інших магазинах”, - сказала І.КІЛЬЧИЦЬКА.

Як поінформував мер, до саll-центру КМДА надійшли повідомлення про невиконання персоналом деяких великих торгових центрів вимоги носити марлеві пов’язки.

Коментуючи це повідомлення, заступник голови КМДА Ігор ШОВКУН зазначив, що це пов’язано з дефіцитом пов’язок в аптеках, але зараз вживають відповідні заходи із забезпечення пов’язками персоналу всіх підприємств сфери торгівлі та послуг.

“У нас є заходи впливу через санітарну службу - що стосується магазинів, що стосується ринків - через ветеринарну. Вони будуть позбавлятися права працювати взагалі, якщо режим не буде витримуватись”, - сказав І.ШОВКУН.

“Потрібно застосовувати до них найсуворіші заходи, бо з цим жартувати не можна. Вони зобов’язані виконувати все, що ми вирішуємо в штабі”, - наголосив Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter