«Брендові» сумки Adidas шили на Львівщині в підпільному цеху

11:06, 11 жовтня 2013
Кримінал
0

Ділкам загрожує до 2 років тюрми

В одному з районів Львівської області правоохоронці викрили і припинили діяльність підпільного цеху, в якому з використанням спеціального обладнання, всупереч вимогам Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг», виготовлялися спортивні сумки з незаконно нанесеним зображенням товарного знаку Adidas.

Про це УНІАН повідомили у відділі зв’язків із громадськістю ГУ МВС України у Львівській області.

Як розповів начальник управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Руслан Галаз «у приміщенні приватного підприємства було виявлено партію (понад 110 штук) вже готових спортивних сумок із використанням знаку Adidas а також вилучено станки для пошиття зазначених виробів».

Представники юридичного відділу ДП «Adidas - Україна» підтвердили, що зазначена продукція виготовлена з порушенням прав «Adidas-AG» на використання торговельних марок, з негативним впливом на її імідж та може представляти загрозу здоров’ю людей через недотримання технологій виробництва.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 229 КК України. (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару.) Санкція статті передбачає підприємливим ділкам позбавлення волі на строк до двох років.

Наразі встановлюється мережа збуту виготовленої продукції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter