Медведєв поставив Януковича у незручне становище - Куніцин

15:21, 23 лютого 2010
Крым
0 0

Чиновник трохи здивований

Голова севастопольської адміністрації Сергій КУНІЦИН вважає неполіткоректним розпорядження президента Росії Дмитра МЕДВЕДЄВА про проведення 9 травня військового параду в Севастополі.

МЕДВЕДЄВ розпорядився провести 9 травня о 10 годині за московським часом військові паради із залученням зброї і військової техніки в містах - Владикавказі, Воронежі, Ростові-на-Доні і в Севастополі (за узгодженням з українською стороною).

Спочатку КУНІЦИН підкреслив, що «не має права коментувати укази керівника іншої держави», але тут же додав: «Як голова адміністрації міста-героя, якого це стосується, я був просто трохи здивований».

За його словами, в Севастополі «немає проблем» з проведенням спільних парадів на День Перемоги у складі розрахунків Військово-морських сил України і Чорноморського флоту Росії, такі паради проводяться в місті вже 12 років.

«Я просто вважаю, що це не зовсім політкоректно: Віктор ЯНУКОВИЧ щойно став президентом, і це (розпорядження МЕДВЕДЄВА про парад у Севастополі) виглядає певною мірою, як таке м`яке доручення. Ну не пишуть же, ніколи я не чув, щоб український президент, або хтось в іншій країні писав там, де що провести. Тим паче, що в цьому немає проблем», - сказав КУНІЦИН.

«Віктор ЯНУКОВИЧ, як на мене, потрапив у незручне становище, що відразу такий документ. Там же написано: «Провести парад у Севастополі (за узгодженням з українською стороною), із залученням техніки, те, се, і п’яте-десяте. Я не думаю, що росіяни зраділи б, якби хтось видав указ щодо параду в Москві, і написати «за погодженням».

КУНІЦИН вважає, що «було б політкоректно», якби російський президент написав: «Доручити уряду Російської Федерації погодити з урядом України питання про проведення спільного військового параду».

Він нагадав, що «в Україні існує протокол і порядок проведення цих заходів. Зокрема, і в Севастополі».

Чиновник зазначив, що за час його керівництва міськадміністрацією в Севастополі не виникало проблем з узгодженням заходів, зокрема парадів.

За словами КУНІЦИНА, він не бачить проблем у проведенні в місті спільного параду, і вважає, «що треба було б зробити акуратніше». «З урахуванням того, що приходить новий президент ЯНУКОВИЧ, у якого толерантне відношення з Російською Федерацією. Як людина, як політик, вважаю, що не завадило б. Було б дипломатично, ввічливо і шанобливо», - сказав голова адміністрації.

Він запевнив, що парад буде: «Спільний, як і був. На високому рівні».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter