Кримські татари готуються до Всесвітнього конгресу

19:53, 13 січня 2008
Крым
0 0

Рефат Чубаров очолив робочу групу

Меджліс кримськотатарського народу розпочав підготовку до Всесвітнього конгресу кримських татар.

Як повідомили УНІАН в прес-службі Меджлісу, створено робочу групу «з підготовки пропозицій по формуванню організаційного комітету і проведенню Всесвітнього конгресу кримських татар». Очолив робочу групу перший заступник голови Меджлісу кримських татар Рефат ЧУБАРОВ.

Робочій групі доручено в двотижневий термін розробити і представити для затвердження Меджлісом порядок формування організаційного комітету і проект звернення Меджлісу до всіх організацій і об`єднань кримськотатарської діаспори.

Президії Меджлісу кримськотатарського народу доручено підготувати і провести засновницьку нараду з участю представників організацій і об`єднань кримсько-татарської діаспори, кримськотатарських громадських організацій і творчих колективів для обговорення порядку формування організаційного комітету, порядку денного роботи Всесвітнього конгресу кримських татар і процедури ухвалення рішень (термін виконання - березень 2008 року).

Персональний склад організаційного комітету буде затверджено на засіданні Меджлісу з урахуванням пропозицій, вироблених учасниками засновницької наради.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter