Бернар Шалланд / REUTERS

Головний тренер збірної Косова Бернар Шалланд став зіркою соцмереж після надемоційної прес-конференції перед матчем кваліфікації Євро-2020 проти Англії.

Шалланд пояснював журналістам, яка тактика найбільше підходить для його команди.

На його думку, гравців не можна змушувати бігти вперед, в їхніх головах повинна бути думка "Я хочу, я буду боротися за м'яч".

Користувачі соцмереж оцінили емоційність керманича, а дехто тепер вніс його у список улюблених тренерів.

Деякі з них таку реакцію тренера вважають «божевільною» і «дикою».

Вони згадували інших футбольних діячів, які відзначилися емоційною поведінкою. Один з користувачів порівняв Шалланда з Дієго Марадоною, який вжив кокаїн.

«Коли ви до 50-й хвилині програєте Англії з рахунком 4-0, і ваш тренер просить вас атакувати», - підписав ще один уболівальник кадр з прес-конференції.

Матч між збірними Англії та Косова відбудеться 10 вересня о 21:45.