На фото сховався птах / Колаж УНІАН / фото О. Прилепи, ua.depositphotos.com

Якщо ви любите розглядати складні та мальовничі головоломки, то нова оптична ілюзія від УНІАН саме для вас. Пропонуємо перевірити свою уважність всього за 10 секунд.

Перед вами гіацинтова галявина у комплексному заповіднику "Кам’яні могили", який було засновано ще у 1927 році. Заповідник є скельними виходами заввишки 50-70 м посеред степу, що утворилися 2 мільярди років тому через виверження вулкану. Там можна зустріти 29 видів флори, внесених до Червоної книги України. 

Вам треба уважно придивитися до цієї поляни та знайти зозулю, яка майстерно ховається від людського ока серед зелені. Важливо: найуважніші мають впоратися за 10 секунд.

Відео дня
УНІАН

Не бійтеся наближати різні частини головоломки, це передбачено правилами. Трохи нижче ви зможете перевірити свою відповідь.

Відповідь на оптичну ілюзію:

Ви можете знайти зозулю у правій частині фотографії.

УНІАН

Цікаві головоломки від УНІАН:

Раніше ми пропонували читачам кумедну оптичну ілюзію із зайчиками на велосипедах. Вам треба відшукати "самозванця" серед них, який дуже майстерно ховається.

Також випробуйте свою уважність за допомогою дуже мальовничої ілюзії з конями, серед яких сховалася коза. На пошук буде менш ніж 9 секунд.

Вас також можуть зацікавити новини: