Чоловік купив прапор з підписом Залужного і повернув його / фото ua.depositphotos.com

На одному з благодійних аукціонів на підтримку української армії чоловік купив прапор із підписом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, але потім вимагав повернути гроші за лот.

Про курйозний випадок розповів волонтер Сергій Притула в інтерв'ю Радіо Свобода. За його словами, на одому з концертів чоловік придбав прапор за 160 тисяч гривень. Втім, невдовзі він вимагав повернути ці кошти, оскільки його дружина погрожує розлученням.

"На концерті в Антона Тимошенка (стендап-комік - УНІАН): він продав прапор із підписом Залужного за 160 тисяч гривень. Через кілька днів чоловік, який купив цей прапор, сказав, що він зробив це без погодження з дружиною. "Ну, і дружина погрожує розлученням. Поверніть мені гроші". Я сказав, що у тої жінки нема серця... Так, дорого заплатив, але, чорт забирай, це прапор із підписом Залужного", - розповів волонтер.

Притула іронічно додав, що на місці того чоловіка задумався, чи варто продовжувати цей шлюб. Комік Тимошенко віддав чоловіку гроші.

Інші лоти

Нагадаємо, що раніше співачка Надя Дорофєєва на концерті у Києві продала свої вуха із кліпу "На самоті". Їх купили хлопець Рома та дівчина Тома за 2 млн.

"Я думала, може буде 200 тисяч гривень, але щоб 2 млн…", - сказала Дорофєєва.

Гроші передадуть полку "Азов". Лот разом з Дорофєєвою розігрував блогер-мільйонник Антон Птушкін.

Вас також можуть зацікавити новини: