Робоча група експертів підготувала проекти нормативно-правових актів для забезпечення децентралізації

16:37, 20 березня 2015
Децентралізація
424 0

Робочою групою, у роботі якої брали участь українські та іноземні експерти було підготовлено низку проектів нормативно-правових актів, які мають забезпечити юридичну та організаційну основу децентралізації влади в Україні.

Основним проектом є проект змін до Конституції / ukrliter.com

Про це повідомляє Інститут громадянського суспільства.

"Протягом 2014 року на жаль не було виконано того обсягу робіт, як це передбачалось Концепцією, як з об‘єктивних причин – війна на Донбасі, вибори нового складу парламенту, так і з суб‘єктивних – не достатньою активністю урядових структур та їх низькою інституційною спроможністю", - сказано в повідомленні.

Читайте такожВ Одесі відбувся круглий стіл з питань бюджетної та податкової децентралізації Попри це, робоча група підготувала пакет проектів нормативно-правових актів, які мають забезпечити юридичну та організаційну основу децентралізації влади в Україні.

Всі проекти, розроблялись, базуючись на ідеології реформи, визначеної Концепцією та виходячи із припущення, що відповідно до Концепції буде ухвалено необхідні зміни до Конституції України.

Тому визначальним проектом, зміст якого фактично визначає зміст усіх решти законопроектів та проектів актів Уряду є законопроект про внесення змін до Конституції України.

Тексти проектів

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter