У Мінрегіонрозвитку обговорять реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

11:08, 03 квітня 2015
Децентралізація
263 0

Під час наради планується обговорити систему стратегічного планування регіонального розвитку та умови участі органів місцевого самоврядування у відборі інвестиційних програм.

REUTERS

Сьогодні, 3 квітня 2015 року, о 12.00 в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбудеться нарада для представників районних і обласних рад з питань реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Читайте такожПорошенко виключив перенесення місцевих виборів, незважаючи на АТО

Під час наради планується обговорити систему стратегічного планування регіонального розвитку та умови участі органів місцевого самоврядування у відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, реалізацію проектів співробітництва територіальних громад та основні положення методики формування спроможних територіальних громад в процесі розроблення перспективних планів та про порядок проведення добровільного об’єднання територіальних громад.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter