У Чернігові проходить конференція "Децентралізація та розвиток громад в Україні"

19:06, 20 квітня 2015
Децентралізація
235 0

Захід стане нагодою зустрітися представникам міжнародних донорів та українських офіційних осіб, які працюють над пакетом реформ місцевого самоврядування.

volynnews.com

20 квітня у Чернігові проходить конференція "Децентралізація та розвиток громад в Україні", повідомляє прес-служба Асоціації міст України.

Конференція відкриває серію з чотирьох заходів, що мають на меті покращити координацію та підвищити синергію тієї допомоги, яку V4 надають Україні.

Конференція стане нагодою зустрітися представникам міжнародних донорів та українських офіційних осіб, які працюють над пакетом реформ місцевого самоврядування. Асоціацію міст України представлятиме директор Центру аналізу та розробки законодавства АМУ О.Слобожан.

Читайте такожУ Києві 16 квітня відбулося засідання правління Асоціації міст України

Учасники підведуть підсумки здійснених кроків та, концентруючись на першочергових викликах процесу децентралізації, визначать, що необхідно зробити у найближчому майбутньому.

Організатори: Міністерства закордонних справ країн Вишеградської Групи та Фонд Міжнародної Солідарності PL у співпраці із Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter