В Мінрегіоні триває кадровий конкурс в Департамент з питань регіонального розвитку

11:19, 24 квітня 2015
Децентралізація
154 0

До 30 квітня 2015 року продовжується кадровий конкурс та триває прийом документів від кандидатів на заміщення вакантних посад в Департаменті з питань регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Мінрегіон / oblrada.km.ua

Нагадаємо, Департамент з питань регіонального розвитку куруватиме стратегічно важливі напрями роботи Міністерства. На цей новий підрозділ покладена відповідальність за забезпечення реалізації державної стратегії регіонального розвитку. Першочергові завдання - це впровадження реформ у місцевому самоврядуванні та децентралізації.  

До структури Департаменту входять такі підрозділи:

відділ моніторингу регіонального розвитку,

відділ проектів та програм регіонального розвитку,

відділ інституційного забезпечення територіального розвитку,

відділ міжрегіонального та транскордонного співробітництва,

сектор розвитку сільських територій.

Оголошено відбір на вакансії спеціалістів та керівників, в тому числі, Директора Департаменту.

Міністерство зацікавлене в залученні найкращих фахівців з питань регіонального розвитку. З метою проведення ефективної процедури відбору, забезпечення неупередженості та прозорості призначення на посади, створена професійна конкурсна комісія. До її складу, включені експерти з питань регіонального розвитку та представники таких відомих компаній, як PricewaterhouseCoopers, Pedersen & Partners, Школа HRM, MCG recruiting, Accord Consulting.

Щоб взяти участь у конкурсі претендентам необхідно надати до Мінрегіону встановлений перелік документів, пройти іспит та співбесіду з членами комісії. Ми чекаємо активних кандидатів, орієнтованих на результативну роботу та впровадження важливих для країни змін.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter