Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду– ІІІ фаза» впевнено набирає обертів

14:49, 29 квітня 2015
Децентралізація
82 0

У Пирятині, у рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза», відбулася робоча зустріч форуму місцевого розвитку та семінар-навчання для написання мікропроекту і затвердження його в центральному офісі.

У заході взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк, координатор обласного ресурсного центру Віталіна Старчик, перший заступник голови райдержадміністрації Владислав Гуленко, сільські голови, актив громадських організацій, представники засобів масової інформації, повідомляє прес-служба Полтавської облради.

У ході зібрання голови громадських організацій «Кручанське віче», «Центр громади», «Берегиня» та «Благоустрій» прозвітували про проведену роботу. На сьогодні у сільських громадах вистачає проблемних питань, однак шляхом загальних зборів та анкетування визначилися з пріоритетом вирішення. Таким чином, енергозбереження втілюватимуть Нові Мартиновичі у амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Велика Круча у загальноосвітній школі, а водопостачання – Малютинці та Березова Рудка.

Далі Віталіна Старчик провела навчання з теми громадський аудит: від спільного планування – до спільної оцінки та надала роз’яснення щодо складання проектної пропозиції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter