У NASA озвучили дату початку нового всесвітнього потопу

17:36, 04 листопада 2015
Клімат
5785 0

Відповідно до проведеного всебічного аналізу, NASA надала інформацію про зміну клімату на Землі. Крім того була озвучена дата нового всесвітнього потопу.

океан / dive.info

Як кажуть фахівці, швидкість танення льодовиків вже скоро дійде до незворотної точки, а саме через 60 років. Передається, що головним чином під воду підуть такі міста, як Лондон, Амстердам, Токіо, тощо. Не виключено, що при потопі загине чимало  населення, повідомляє globalscience.ru.

Читайте такожНайближчими роками на світ чекає екстремальна погода, яка може спровокувати війни - вчені

Крім усього іншого збільшиться чисельність населення, яке залишиться на суші. Вчені говорять, що підвищення рівня світового океану всього на 20 метрів є загрозою того, що під воду підуть, як столиці відомих держав, так і інші міста, які з географічної точки зору знаходяться ближче всього до будь-яких водних артерій.

Впродовж років танення льодовиків буде збільшуватися, і це вплине на всесвітню кліматичну систему. При цьому експерти не можуть назвати точну дату всесвітнього потопу, так як навіть через 1000 років вода в світовому океані підніметься максимум на 3 метри.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter