Загиблі тюлені на узбережжі Намібії / фото Ocean Conservation Namibia / Facebook

На узбережжі Намібії екологи знайшли понад сім тисяч мертвих тюленів, яких вимило з моря. Досі причина масової загибелі тварин невідома.

Про це пише Громадське з посиланням на Reuters.

Перші смерті тюленів некомерційна група Ocean Conservation Namibia (OCN) зафіксувала ще минулого тижня. Природоохоронці знайшли тисячі тварин на півострові Пелікан-Пойнт. Це місце є популярним туристичним регіоном, відомим великою популяцією тюленів та своєю школою дельфінів.

Науд Дрейер, морський біолог з OCN, заявив, що більшість загиблих тварин — це самки та тюленята. Наразі розслідування продовжується, тож цілком ймовірно, що екологи знайдуть ще тіла тварин.

Фото Ocean Conservation Namibia / Facebook

Через що загинули тварини

Міністерство рибного господарства та морських ресурсів Намібії ще минулого тижня заявило, що надішле біологічні зразки тюленів до Південної Африки, щоб встановити причину смерті тварин. Однак досі цього не зробили через жорсткий контроль щодо перевезення небезпечних продуктів тваринного походження.

Наразі, за словами біолога Дрейер, науковці намагаються встановити причину загибелі тварин, однак досі невідомо що саме шукати. Серед основних припущень науковців: голодування тварин через міграцію риби, а також токсини та хвороби.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram