этот материал доступен на русском

У компанії T.B. Fruit спростували інформацію про втрату частини активів

16:22, 27 лютого 2020
Агро
400 0
НК
Земельна ділянка та офісне приміщення, де колись розташовувалось підприємство "Танк транс".

Група компаній T.B. Fruit спростувала інформацію щодо захоплення частини активів і значних фінансових втратах.

Згідно з повідомленням прес-служби, причиною чуток став кредитний договір 2011 року - ТОВ "Танк Транс" передало в заставу ВАТ "Дельта банк" земельну ділянку, на якій в той період розміщувалося підприємство і офісне приміщення. 2 березня 2015 року НБУ визнав "Дельта банк" неплатоспроможним.

"Нові кредитори підприємства продали зазначені об'єкти - 21 лютого 2020 року саме нові власники прийняли нерухомість в управління", - йдеться на сайті компанії.

Читайте такожT.B.Fruit планує запустити напрямок шокової заморозки овочів, фруктів та ягід

Прес-служба T.B. Fruit пояснила, що ще в 2019 році ТОВ "Танк Транс" через збільшення кількості транспорту, змінило місце розташування на більш сучасний і зручний майданчик. У компанії запевнили, що старі приміщення і земельна ділянка ніякої цінності не представляють - їх відчуження не вплинуло на фінансові показники підприємства.

T.B. Fruit - провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій в світі виробник яблучного пектину. Українському споживачеві компанія відома по сокам прямого віджиму ТМ "Galicia". У 2020 році на території Львівської області компанія планує запустити потужності для шокової заморозки овочів, фруктів і ягід. Кожна 10-я пляшка соку в світі зроблена з фруктів і ягід, перероблених T.B. Fruit.

До складу T.B. Fruit входять 7 заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнес. Залежно від сезону на підприємствах працює 2,5-3,5 тис. чоловік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter