Перед внесенням проекту Податкового кодексу до ВР необхідно показати його підприємцям – УСПП

17:34, 06 вересня 2010
Фінанси
0 0

Перш ніж вносити проект Податкового кодексу на розгляд до парламенту, необхідно надати його остаточний варіант підприємцям для ознайомлення і обговорення.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП).

«Для посилення якості кінцевого продукту Український союз промисловців і підприємців пропонує уряду перед внесенням податкового закону до парламенту провести системну зустріч з діловим співтовариством за участю Економічної ради, УСПП, інших об`єднань і організацій бізнесу. Це дозволить об`єктивно підбити підсумки обговорення і в професійно-експертному колі відпрацювати підсумкову редакцію проекту Податкового кодексу», – наполягає президент УСПП Анатолій КІНАХ.

Крім того, сьогодні у прес-службі Міністерства фінансів України УНІАН повідомили, що проект Податкового кодексу може бути обнародувано завтра.

Як повідомляв УНІАН, голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН заявляє, що завтра в уряду з`явиться можливість перереєструвати новий проект Податкового кодексу. Крім того, Верховна Рада має завтра заслухати інформацію Кабміну щодо проведення всенародного обговорення проекту Податкового кодексу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter