Мінфін залучив до держбюджету понад 1 млрд грн / фото bank.gov.ua

Міністерство фінансів України на щотижневому аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 26 травня залучило до державного бюджету 1,037 млрд грн.

Читайте такожДержборг України у квітні перевищив $81 мільярд

Як повідомляється на сайті міністерства, кошти в гривні отримані в результаті продажу облігацій на суму 524,09 млн грн, 198,75 млн грн, 314,117 грн, терміном обігу 84, 182, 357 днів відповідно, з середньозваженою ставкою дохідності 10,19%, 10,33% і 10,97% річних відповідно.

При цьому вчора Мінфін не пропонував інвесторам цінні папери, номіновані в доларах і євро.

"При цьому Мінфін не задовольнив попит за ставками вищими, ніж на минулому аукціоні, за 9-місячними та 12-місячними ОВДП, залишивши незмінними ставки дохідності за річними ОВДП, і залучив при цьому 314 млн гривень. За 9-місячними паперами аукціон не відбувся", - сказано в коментарі Мінфіну, опублікованому в соцмережі Facebook.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці квітня Міністерство фінансів України після кількох тижнів перерви повернувся на внутрішній ринок запозичень, відновивши проведення щотижневих аукціонів з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП).

Викликана стрімким поширенням коронавірусу паніка на світових ринках спровокувала падіння валют країн і котирувань фондових бірж.

В результаті нерезиденти скоротили обсяг купівлі боргових паперів країн, що розвиваються, до яких належить і Україна.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram