Експерти підрахували втрати робочих місць через COVID-19 / REUTERS

Шкода для ринків праці від коронавірусу виявилася гіршою, ніж говорили прогнози. В Міжнародній організації праці (ILO) зауважили, що відновлення наприкінці 2020 року значно повільніше, ніж очікувалося.

Читайте такожThe Guardian: Криза через COVID-19 гірша, ніж в 2008 році, а світу загрожує голодЯк пише Bloomberg, в ILO підрахували, що втрата трудових годин цього року виявилася дуже великою. В другому кварталі вони скоротилися на 17% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Це дорівнює майже 500 мільйонам робочих місць. Хоча в червні експерти очікували, що пандемія спричинить втрату 400 мільйонів.

В організації також підрахували, що збитки працездатного населення в світі до цього часу склали 3,5 трильйони доларів. Це з урахуванням всіх урядових виплат в рамках програм підтримки. Експерти очікують, що в другому півріччі 2020-го ситуація покращиться. Але в четвертому кварталі втрата робочих місць все одно буде становити 245 мільйонів. Хоча раніше очікувалося, що показник не перевищить 140 мільйонів.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram