этот материал доступен на русском

Світовий банк призначив нового директора по Україні

10:44, 30 червня 2020
Фінанси
309 0
Ілюстрація REUTERS

Читайте такожБільшість українців не підтримують співпрацю з МВФ - опитування

Як повідомила прес-служба організації, на цій посаді Аруп Банерджі буде керувати співпрацею банку з урядами та партнерами в трьох країнах. Він очолює узгодження і впровадження кредитного портфеля, аналітичних продуктів і визначає майбутні напрямки програм.

"Аруп Банерджі буде співпрацювати з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій (MIGA), щоб зміцнити результати Групи Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до призначення на цю посаду Аруп Банерджі був регіональним директором Світового банку по країнах Європейського Союзу, де здійснював загальне керівництво операційною, стратегічною та інформаційною роботою банку в країнах-членах ЄС. У минулому він також був старшим директором Світового банку та керівником Департаменту глобальної практики з питань праці, соціального захисту та пенсійних систем.

З липня 2016 року і до лютого 2020 року директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України була Сату Кахконен. У лютому 2020 року вона призначена директором Світового банку у справах Індонезії та Східного Тімору.

Як повідомляв УНІАН, Рада виконавчих директорів Світового банку ухвалила рішення про надання Україні 350 мільйонів доларів у рамках Першого позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення на підтримку реформ, які критично важливі для економічного відновлення, також позику допоможе пом'якшити наслідки пандемії COVID-19.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter