этот материал доступен на русском

В Україні прискорять виплату соцдопомоги до 1-3 днів

15:21, 10 січня 2020
Різне
1328 0
Мінсоцполітики вирішило прискорити процес виплати соцдопомоги / фото УНІАН

Міністерство соціальної політики змінило механізм фінансування соціальних виплат, що дозволить видавати гроші населенню набагато швидше, протягом 1-3 днів.

Читайте також"Зарплатне рабство" скасували: українцям дозволили самостійно вибирати банк для отримання виплат

Про це повідомила прес-служба відомства.

Зокрема, Мінсоцполітики перетворило частина виплат за рахунок субвенцій в бюджетні програми.

"Мова йде про допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, малозабезпеченим сім'ям, при народженні дитини, одиноким матерям та інше. А також про виплату пільг та субсидій на ЖКГ та придбання твердого та рідкого палива і скрапленого газу в грошовій формі", - цитує прес-служба заступника міністра Віталія Музиченко.

За його словами, відповідні зміни дозволять спростити адміністрування цих витрат – наприклад, при перерозподіленні видатків між регіонами не буде потрібно прийняття рішення урядом, що раніше могло займати кілька місяців.

"Завдяки прийнятим рішенням з 2020 року Мінсоцполітики зможе перерозподіляти відповідні видатки за 1-3 дні", – цитує прес-служба Музиченко.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство соціальної політики України цього року планує перейти на нову модель надання соціальних сервісів в регіонах і почне фінансувати безпосередньо послуги, а не установи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter