этот материал доступен на русском

У жовтні IBM запустить новий квантовий комп'ютер

10:14, 19 вересня 2019
Зв'язок
1425 0
Ілюстрація REUTERS

Читайте такожApple представила оновлений MacBook Pro із процесором восьмиядерним

Про це повідомляє портал ITC.ua.

"Для порівняння, Google володіє аналогічною системою на 72 кубіти, але компанія не дозволяє кому-небудь використовувати її для обчислень. Квантова система IBM, навпаки, буде доступна клієнтам хмарної мережі IBM Q Network", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що IBM просуває квантові обчислення в рамках проекту IBM, Quantum Experience через хмарний сервіс з 2016 року. Компанія відкриває новий обчислювальний центр в Нью-Йорку, де, крім представленої системи, будуть розташовуватися п'ять 20-кубитных комп'ютерів. У IBM обіцяють збільшити їх кількість до 14 штук до наступного місяця. Інші компанії, що розробляють квантові комп'ютери, такі як Rigetti Computing і D-Wave, також запустили хмарні сервіси. Так що йде неабияка боротьба за демонстрацію переваги в цій області.

"Квантова 53-кубитная система IBM володіє новою конструкцією процесора і більш компактними компонентами, які покращують масштабування і знижують ймовірність виникнення помилок. Комп'ютер розроблений таким чином, щоб показувати високу надійність в хмарі", - підкреслює видання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter